De Rotterdamse Fractie

Europees denken, Rotterdams doen!

Wij zijn Volt. Een Europese politieke beweging die van onderop tot stand is gekomen. We zijn op Europees, nationaal en lokaal niveau actief en hebben op 16 maart 2022 mee gedaan aan de gemeenteraads-verkiezingen in tien steden in Nederland. Ook in Rotterdam waren we erbij en hebben we 2 zetels behaald!

We willen de komende jaren een positief geluid in de gemeente verkondigen. We denken Europees en doen lokaal. Wij maken verbinding en kijken naar de toekomst door onze waarden om te zetten in plannen voor Rotterdam, Nederland en Europa.

Heb je vragen of ideeen voor onze fractie, neem dan gerust contact met ons op: fractie.rotterdam@voltnederland.org

#VoltRotterdam

Volt Rotterdam fractie

Imane Elfilali

Gemeenteraadslid Volt
& lijstrekker

imane.elfilali@volteuropa.org

Tim Kind

Gemeenteraadslid
van Volt

tim.kind@volteuropa.org

Donatella Schalm-Cevile

Burgerraadslid Volt

donatella.schalm-civile@volteuropa.org

Hilgo Wempe

Burgerraadslid
van Volt

hilgo.wempe@volteuropa.org

De Commissieverdeling

  • Mobiliteit, Haven, Economie en Klimaat (MHEK) - Imane Elfilali

  • Bestuur, Organisatie, Financiën en Veiligheid (BOFV) - Imane Elfilali en Tim Kind

  • Bouwen, wonen en buitenruimte (BWB) - Hilgo Wempe

  • Zorg, Welzijn, Cultuur en Sport (ZWCS) - Donatella Schalm-Civile

  • Werk & Inkomen, Onderwijs, Samenleven, Schuldhulpverlening & Armoedebestrijding, NPRZ (WIOSSAN) - Tim Kind

Benjamin Ector
Politiek Adviseur

benjamin.ector@volteuropa.org

Vera Nuijens
Politiek Adviseur

vera.nuijens@volteuropa.org


Sipke Dijkshoorn
Stagiair

sipke.dijkshoorn@volteuropa.org